Zīmējums Un Roku Darbs KX KD92296

-34%
Zīmējums Un Roku Darbs KX KD92296
Padidinti+
29,99€
44,99€
Ietaupiet: 15,00€
Nav noliktavā

Kāpēc iepirkties pie mums?

Labākās cenas garantija:
Mēs strādājam pa tiešo ar ražotājiem.
Mums nav veikalu, kuru uzturēšana ir ļoti dārga.
Mēs apkalpojām vairāk nekā 50 000 klientu
Iespēja apmaksāt pasūtījumu skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī

APRAKSTS

Eskicēšanas un kaligrāfijas marķieri uzlabos jūsu rakstīšanas estētiku;Spilgtas krāsas marķieri ir lielisks piedāvājums ikvienam māksliniekam, studentam vai biroja darbiniekam;Katram marķierim ir otas uzgalis, kas piešķir mūsu rakstīšanai māksliniecisku pieskārienu;Komplektā iekļautais grafīta zīmulis uzlabos kaligrāfijas apguves procesu, pateicoties tam mēs varēsim uzzīmēt vajadzīgo burtu utt, Un visu varam izdzēst ar dzēšgumiju;Detalizācijas pildspalva noderēs, kad vēlēsimies uzlabot zīmējuma detaļas;Rokraksts, ko sauc par kaligrāfiju, galvenokārt ir par pareizām burtu proporcijām, vienādu attālumu starp vārdiem un māksliniecisku rotājumu;Rokraksts ir pareizas intelektuālās attīstības rādītājs. Tas uzlabo atmiņu, uztur koncentrēšanās spējas un vienlaikus iedarbojas relaksējoši. Bērni, kuri prasmīgi raksta, sasniedz labākus rezultātus skolā un vieglāk mācās;Iepakojuma izmēri: 22 cm x 19,5 cm x 3 cm.

Produkta tonis vai dizaina detaļa var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Aprakstā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības. Izņēmuma gadījumos preču atlikums noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc pastāv iespēja, ka piegādes noteikumi var atšķirties no pasūtījuma veikšanas brīdī norādītajiem un/vai nespēsim izpildīt Jūsu pasūtījumu vai izpildīs tikai daļu no tā (šādos gadījumos Pircējs par to tiek nekavējoties informēts).

CE CE marķējums ir izstrādājuma ražotāja apliecinājums, ka prece atbilst uz to attiecināmo Eiropas Komisijas direktīvu prasībām.

Komentāri
Līdzīgi preces, JUMS VARĒTU PATIKT