Kinder.lv ir veikals, kas nodarbojas ar specializētu bērnu un zīdaiņu preču tirdzniecību.

Mūsu mērķis ir piedāvāt potenciālajam pircējam plašākas preču izvēles iespējas un lielisku cenas un kvalitātes attiecību.< Interneta veikalā notiekošie procesi atšķiras no procesiem parastajos veikalos, tādēļ mums ir lielāka iespēja piedāvāt pircējam zemākas cenas un izvēles iespējas.


Mūsu plusi:

1. Mums nav nepieciešams īrēt dārgas telpas apmeklētās vietās. Veikaliem parasti  lielāko daļu no izdevumiem sastāda maksājumi par telpu īrēšanu.

2. Uzņēmuma komanda ir optimizēta, lielāko automātisko procesu daļu deleģē programmatūra, līdz ar to mēs cenšamies cilvēku resursus koncentrēt uzdevumu izpildes jomā, kur ir nepieciešama intelekta izmantošana.

3. Mums ir vairāk nekā 150 partneri, lielākoties tie ir ražotāji. Mēs cenšamies optimizēt loģistiku un noliktavā atlikušo preču apgrozījumu. Pateicoties tam, mums rodas iespēja piedāvāt konkurētspējīgākas cenas.

4. Pateicoties automātiskiem procesiem, populāru preču krājumus mēs uzturam mūsu noliktavā Viļņā. Preču izsniegšanas punkts darbojas pēc veikala principa, tāpēc Jūs varat apmeklēt mūsu veikalu un iegādāties preci uz vietas.

5. Parastajos veikalos ir ierobežota preču ekspozīcijas platība, tāpēc tie var apmierināt tikai ierobežotu interešu grupu. Mūs tas neierobežo. Mēs varam apmierināt dažādas klientu grupas, jo krājumi noliktavā ir savienoti ar noliktavām Eiropā. Pateicoties optimizētiem preces savākšanas un loģistikas procesiem, mēs varam pircējam piedāvāt preci, kuras veikalā nav.

Mēs vienmēr cenšamies un meklējam jaunus risinājumus, tiecamies būt konkurētspējīgi un noderīgi saviem klientiem.

Ir vēl daudz neatrisinātu jautājumu, bet mēs esam pateicīgi saviem lojālajiem pircējiem par atbalstu, padomiem un  par iespēju strādāt Jums.

Kinder.lv