Preču piegāde:

Piegādes cena Latvijā, ja pasūtījuma summa ir no 99 eirobez maksas.

Piegādes cena Latvijā, ja pasūtījuma summa ir mazāka nekā 99 eiro3 eiro.

Par preču piegādes izmaksām, sūtot tās uz citām valstīm, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu info@kinder.lv

Cita informācija

Preci pircējam pārdevējs piegādā 1-4 darba dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas (vai no pasūtījuma apstiprināšanas dienas, ja pircējs apmaksā preci skaidrā naudā preces piegādes laikā). Šie termiņi ir prelimināri, tāpat tie nav spēkā tajos gadījumos, kad pārdevēja noliktavā nav pasūtītās preces, bet pircējs ir informēts par viņa pasūtītās preces nepieejamību. Izņēmuma gadījumos preču piegāde var kavēties neparedzētu un no Pārdevēja neatkarīgu apstākļu dēļ. Tādā gadījumā Pārdevējs apņemas nekavējoties sazināties ar Pircēju un saskaņot pasūtītās preces piegādes nosacījumus.

Piegādes laikā Pircējam kopā ar Pārdevēju vai viņa pilnvaroto personu jāpārbauda sūtījuma stāvoklis un jāparaksta preču pavadzīme vai cits sūtījuma saņemšanu - nodošanu  apliecinošs dokuments. Pircēja parakstīta pavadzīme vai cits sūtījuma saņemšanu-nodošanu apliecinošs dokuments apliecina, ka pircējs saņēmis sūtījumu labā stāvoklī. Pamanot, ka piegādātā sūtījuma iesaiņojums ir bojāts (saburzīts, slapjš vai citādi bojāts), Pircējam tas ir jāatzīmē pavadzīmē vai citā sūtījumu-saņemšanu-nodošanu  apliecinošā dokumentā, kā arī jāinformē par to Pārdevēju vai viņa pilnvaroto personu ar brīvā formā rakstītu defektācijas aktu. Ja Pircējs šīs darbības neveic, Pārdevējs nenes atbildību par bojājumiem, ja šie bojājumi radušies iesaiņojuma bojājuma dēļ, ko Pircējs nav norādījis iepriekš norādītajā kārtībā.  


Ja pasūtījums tiek apmaksāts skaidrā naudā, lūdzam pārliecināties, vai Jums ir precīza nepieciešamā summa, kas norādīta Jūsu pasūtījumā.

Ja rodas jautājumi, lūdzam zvanīt pa tālruņa numuriem, kas norādīti kinder.lv kontaktu sadaļā.

Uzmanību: Precei, kuras kopējais svars pārsniedz 30 kg, ienešanas pakalpojums netiek sniegts. Pircējs ir atbildīgs par to, lai pirms kurjera ierašanās būtu cilvēks, kurš varēs ienest sūtījumu (kurjers informē par ierašanās laiku pa tālruni vai sūtot īsziņu).