Meli Meli Stik 300ele salmu bloki 50601

29,99€
44,99€
Ietaupiet: 15,00€

Kāpēc iepirkties pie mums?

Labākās cenas garantija:
Mēs strādājam pa tiešo ar ražotājiem.
Mums nav veikalu, kuru uzturēšana ir ļoti dārga.
Mēs apkalpojām vairāk nekā 50 000 klientu
Iespēja apmaksāt pasūtījumu skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī

APRAKSTS

Meli Stik krāsu bloki ir piedāvājums ikvienam mazajam būvniekam. Ar šo nenovērtējamo komplektu var uzbūvēt daudzas pārsteidzošas trīsdimensiju struktūras - vienīgais ierobežojums ir jūsu iztēle.
Komplekts sastāv no elastīgām klucīšiem, kas savienoti ar bumbiņām ar caurumiem. Bloki ir viegli savienojami viens ar otru, un, tos atvienojot, atskan raksturīga klikšķināšanas skaņa.
Līmes ir izgatavotas no augstākās kvalitātes materiāliem, tās ir patīkamas pieskārienam, krāsainas un patiešām aizraujošas rotaļām.
Lielais 300 detaļu komplekts ļaus būvēt sarežģītas struktūras un nodrošinās pārsteidzošas, radošas spēles stundām ilgi. Spēlē var izmantot pievienotā bukletā iekļautās konstruēšanas idejas vai arī veidot savas idejas.

Setā ietilpst:

- 200 klucīši,
- Ideju buklets.

Izmēri:
- kociņu garums aptuveni 1,5 m. 7,8 cm,
- bumbiņu vidējais diametrs aptuveni 1,5 cm.

Bumbiņas palīdz iepazīt jaunas formas, krāsas un attīstīt roku darba prasmes. Ķieģeļi ir veidoti tā, lai stimulētu bērna attīstošās maņas: redzi caur krāsām un tausti caur oriģinālām formām. Spēlēšanās ar klucīšiem ir lielisks brīvā laika pavadīšanas veids. Komplekts ir iepakots oriģinālā krāsainā iepakojumā, tāpēc tas ir ideāli piemērots dāvināšanai. Veikalā atradīsiet radošus, tehniskus, plastmasas, putuplasta koka klucīšus maziem un lieliem bērniem


.

Produkta tonis vai dizaina detaļa var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Aprakstā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības. Izņēmuma gadījumos preču atlikums noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc pastāv iespēja, ka piegādes noteikumi var atšķirties no pasūtījuma veikšanas brīdī norādītajiem un/vai nespēsim izpildīt Jūsu pasūtījumu vai izpildīs tikai daļu no tā (šādos gadījumos Pircējs par to tiek nekavējoties informēts).

CE CE marķējums ir izstrādājuma ražotāja apliecinājums, ka prece atbilst uz to attiecināmo Eiropas Komisijas direktīvu prasībām.

Informācija
  • Preces kods: 131528
  • Ražotājs: Meli
  • Vecums: gadi: 3+
Komentāri
Līdzīgi preces, JUMS VARĒTU PATIKT