Koka darbnīca bērniem KX ar instrumentiem Pašdarināts

67,99€

Kāpēc iepirkties pie mums?

Labākās cenas garantija:
Mēs strādājam pa tiešo ar ražotājiem.
Mums nav veikalu, kuru uzturēšana ir ļoti dārga.
Mēs apkalpojām vairāk nekā 50 000 klientu
Iespēja apmaksāt pasūtījumu skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī

APRAKSTS

Katram amatniekam ir nepieciešami darbarīki. Jauks, liels, koka komplekts būs katra mazā DIY entuziasta sapnis. Skrūvgrieži, āmurs, skrūves, plaukti - visi profesionālā darbnīcā nepieciešamie elementi. Neliela tāfele būs papildu atrakcija, kas ļaus uzrakstīt darbības plānu vai uzzīmēt projektu. Lieliska rotaļlieta, kas jūsu bērnu ievedīs pieaugušo pasaulē un ļaus viņam iejusties īsta "rokdarbnieka" lomā. Bērnam būs neierobežota urbšanas, naglu iedzīšanas un zāģēšanas prieks. Uz galda būs rotaļu zona, lai pasargātu mēbeles un sienas no iespējamiem nelieliem bojājumiem. Turklāt, tā kā kārtība ir ļoti svarīga, galds mudinās bērnu uzturēt darba zonu tīrībā. Nodrošiniet sava mazuļa pareizu attīstību! Darbnīcas ir ne tikai lieliska izklaide, bet arī mācīšanās un attīstības veids. Skrūvju griešana, griešana ir lielisks veids, kā vingrināt roku prasmes. Turklāt rotaļlieta stimulē loģisko domāšanu un veicina radošo domāšanu. Jautrība sākas ar montāžu. Aiciniet bērnu kopā salikt rotaļlietu, viņš vai viņa noteikti priecāsies un vienlaikus attīstīs spēju sadarboties. Darbnīca ir lieliska, jautra un ir lieliska dāvana mazajam darbarīku entuziastam.

Materiāls: koks;

Materiāls: 45 x 26 x 67 cm;

Galda virsmas augstums (mērot no grīdas): 37 cm;

31 x 59 x 8 cm.

Produkta tonis vai dizaina detaļa var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Aprakstā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības. Izņēmuma gadījumos preču atlikums noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc pastāv iespēja, ka piegādes noteikumi var atšķirties no pasūtījuma veikšanas brīdī norādītajiem un/vai nespēsim izpildīt Jūsu pasūtījumu vai izpildīs tikai daļu no tā (šādos gadījumos Pircējs par to tiek nekavējoties informēts).

CE CE marķējums ir izstrādājuma ražotāja apliecinājums, ka prece atbilst uz to attiecināmo Eiropas Komisijas direktīvu prasībām.

Komentāri
Līdzīgi preces, JUMS VARĒTU PATIKT