Mašīnīte KX KD92531

-31%
Mašīnīte KX KD92531
Padidinti+
24,99€
35,99€
Ietaupiet: 11,00€
Nav noliktavā

Kāpēc iepirkties pie mums?

Labākās cenas garantija:
Mēs strādājam pa tiešo ar ražotājiem.
Mums nav veikalu, kuru uzturēšana ir ļoti dārga.
Mēs apkalpojām vairāk nekā 50 000 klientu
Iespēja apmaksāt pasūtījumu skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī

APRAKSTS

Liela zila kravas automašīna, kas ļauj droši transportēt pie tās piestiprinātās mazās automašīnas. Bankas aplaupīšana? Negadījums? No cietuma izbēdzis bīstams noziedznieks? Policija ir ceļā! Viņu rīcībā ir transportlīdzekļi, kas spēj tikt galā ar jebkuriem draudiem. Mazās plastmasas automašīnas lieliski atdarina īstos transportlīdzekļus. Komplektā ir 6 transportlīdzekļi + helikopters un konusi - viss, kas nepieciešams īstai pakaļdzīšanās reizei. Katrs transportlīdzeklis ir rūpīgi izstrādāts. Detaļas ir atveidotas. Mēs nogādāsim transportlīdzekļus uz notikuma vietu ar milzīgu kravas automašīnu. Kravas automašīna uz 6 lielajiem riteņiem efektīvi tiks galā ar jebkāda veida virsmu! Transportieris atveras divās pusēs, katrā pusē var novietot 13 automašīnas. Lielās caurspīdīgās durvis var aizvērt ar nelielu slēdzeni. Tā rezultātā automašīnas neizkritīs no kravas automašīnas braukšanas laikā. Slēptais rokturis uz jumta pārvērš transportieri par ērtu un praktisku koferi automašīnu pārvadāšanai. Kravas automašīna ar auto sadalītājiem ir lielisks veids, kā uzturēt bērna rotaļlietas kārtībā. Automašīnīšu tīrīšana un atgriešana būs jautri pavadīts laiks! Šāda veida spēle ir lielisks veids, kā izskaidrot bērnam, kā rīkoties avārijas gadījumā, kā informēt attiecīgos dienestus. Pateicoties rotaļlietām, bērns iepazīsies ar policijas uzdevumiem, labāk sapratīs, kāds ir viņu darbs un kad viņi ir jāizsauc.

Transportlīdzekļa izmēri: 57 x 11 x 19,5 cm;

mašīnas izmēri: 7 x 3 x 2 cm;

Paketes izmēri: 63 x 12 x 23,5 cm.

Produkta tonis vai dizaina detaļa var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Aprakstā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības. Izņēmuma gadījumos preču atlikums noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc pastāv iespēja, ka piegādes noteikumi var atšķirties no pasūtījuma veikšanas brīdī norādītajiem un/vai nespēsim izpildīt Jūsu pasūtījumu vai izpildīs tikai daļu no tā (šādos gadījumos Pircējs par to tiek nekavējoties informēts).

CE CE marķējums ir izstrādājuma ražotāja apliecinājums, ka prece atbilst uz to attiecināmo Eiropas Komisijas direktīvu prasībām.

Informācija
  • Preces kods: 92531
  • Ražotājs: KX
  • Tematika: policija
  • Vecums: gadi: 3+
Komentāri
Līdzīgi preces, JUMS VARĒTU PATIKT