Pudele 250 ml DR. BROWN'S KD82795

Pudele 250 ml DR. BROWN'S KD82795
Padidinti+
47,99€

Kāpēc iepirkties pie mums?

Labākās cenas garantija:
Mēs strādājam pa tiešo ar ražotājiem.
Mums nav veikalu, kuru uzturēšana ir ļoti dārga.
Mēs apkalpojām vairāk nekā 50 000 klientu
Iespēja apmaksāt pasūtījumu skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī

APRAKSTS

Uzmanību: šīs preces apraksts tika iztulkots izmantojot Google Translate, atvainojamies par iespējamām kļūdām.

Drīzumā visas kļūdas būs izlabotas. Pateicamies par Jūsu pacietību.

ar patentētu iekšējo gaisa cirkulācijas sistēmu. Var palīdzēt samazināt vēdera kolikas, ruļļošanu, skābi, gāzes uzkrāšanos organismā.

Opcijas ir pirmais "Dr. Brauna pudele aug ar bērnu. To var izmantot ar gaisa cirkulācijas sistēmu vai bez tās. Izmantojot pudeli ar iekšēju gaisa cirkulācijas sistēmu, jūs palīdzat bērnam novērst zarnu problēmas: pārtiku ir vieglāk sagremot un labāk absorbēt vitamīnus. Patentēta iekšējā gaisa cirkulācijas sistēma var palīdzēt samazināt vēdera kolikas, izpirkšanu, skābi, gāzes uzkrāšanos organismā, saglabāt vitamīnus A, C, E un lipīdus, kas nepieciešami veselīgai mazuļa attīstībai. BPA (bisfenols A), PVC un svins.

Kad pudele tiek pagriezta, gaiss caur pudeles apkakli plūst iekšējā gaisa cirkulācijas sistēmā un arī iekļūst augšpusē (caur cauruli gaisu ar pienu/maisījumu tukšā dobumā virs šķidruma). Piens neveido gaisa burbuļus, un pudele neparādās vakuumā, māneklis nesaraujas. Bērnam ir ērtāk baroties, jo piens brīvi plūst kā no krūts.

Ir divas pudeles.

Produkta tonis vai dizaina detaļa var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Aprakstā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības. Izņēmuma gadījumos preču atlikums noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc pastāv iespēja, ka piegādes noteikumi var atšķirties no pasūtījuma veikšanas brīdī norādītajiem un/vai nespēsim izpildīt Jūsu pasūtījumu vai izpildīs tikai daļu no tā (šādos gadījumos Pircējs par to tiek nekavējoties informēts).

CE CE marķējums ir izstrādājuma ražotāja apliecinājums, ka prece atbilst uz to attiecināmo Eiropas Komisijas direktīvu prasībām.

Informācija
  • Preces kods: 82795
  • Ražotājs: DR. BROWN'S
  • Tilpums: 250 ml
Komentāri
Līdzīgi preces, JUMS VARĒTU PATIKT