3in1 Eco Toy 3in1 stumjamais auto ar jumtu Sarkans

-34%
3in1 Eco Toy 3in1 stumjamais auto ar jumtu Sarkans
Padidinti+
39,99€
59,99€
Ietaupiet: 20,00€
Nav noliktavā

Kāpēc iepirkties pie mums?

Labākās cenas garantija:
Mēs strādājam pa tiešo ar ražotājiem.
Mums nav veikalu, kuru uzturēšana ir ļoti dārga.
Mēs apkalpojām vairāk nekā 50 000 klientu
Iespēja apmaksāt pasūtījumu skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī

APRAKSTS

Īpašais dizains ļauj pielāgot braucamo daļu bērna vecumam. Trīs varianti izklaidēs gan mazus, gan vecākus, patstāvīgākus bērnus. Ar stūres palīdzību jūs varat pilnībā kontrolēt ātrumu un ceļu, ja jūsu bērni vēl neprot braukt. Atkarībā no vajadzībām rokturi var demontēt, lai nodrošinātu klasisku braukšanu, ko dod priekšroku vecākiem bērniem. Atkarībā no bērna vecuma visus elementus var brīvi piestiprināt. Šī funkcionalitāte ļauj rotaļlietai "augt kopā ar bērnu". Ritenītis ir aprīkots ar trim pogām, kas atbildīgas par skaņu un dažādu melodiju aktivizēšanu, kopā ar mirgojošām gaismiņām, lai simulētu navigāciju. Pateicoties īpašai "kājai", kas ir uzstādīta uz braucamrīka aizmugures, bērns ir pilnīgā drošībā. Tā bloķē transportlīdzekli no apgāšanās, un bīstamā situācijā blokāde balstās uz zemes un stabilizē braucošo transportlīdzekli. Ja bērna augums neļauj viņam stāvēt aizmugurē, noņemiet kāju balstiņus. Uz tiem var ērti balstīties, tāpēc jūsu mazulis braukšanas laikā jutīsies droši un ērti.

Bērna vecums: 12 mēneši+;

Droša, stabila un izturīga konstrukcija;

Iespēja pielāgot braukšanu atbilstoši vecumam;

Rokturis braukšanai;

Multimediju stūre;

Salokāmas drošības margas;

Uzglabāšanas nodalījums zem sēdekļa;

Kāju balsti;

Aizsardzības elements pret apgāšanos;

Jumts ar aizsardzību pret sauli;

Kopējais svars: 3 kg;

Kravnesība: 27 kg.

Produkta tonis vai dizaina detaļa var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Aprakstā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības. Izņēmuma gadījumos preču atlikums noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc pastāv iespēja, ka piegādes noteikumi var atšķirties no pasūtījuma veikšanas brīdī norādītajiem un/vai nespēsim izpildīt Jūsu pasūtījumu vai izpildīs tikai daļu no tā (šādos gadījumos Pircējs par to tiek nekavējoties informēts).

CE CE marķējums ir izstrādājuma ražotāja apliecinājums, ka prece atbilst uz to attiecināmo Eiropas Komisijas direktīvu prasībām.

Komentāri
Līdzīgi preces, JUMS VARĒTU PATIKT