Rotaļlietu pistole KX 48 munīcija 3 mērķi Hero 48

14,99€
20,99€
Ietaupiet: 6,00€

Kāpēc iepirkties pie mums?

Labākās cenas garantija:
Mēs strādājam pa tiešo ar ražotājiem.
Mums nav veikalu, kuru uzturēšana ir ļoti dārga.
Mēs apkalpojām vairāk nekā 50 000 klientu
Iespēja apmaksāt pasūtījumu skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī

APRAKSTS

Īstai komandai ir nepieciešams pareizais ierocis. Gatavojieties nākamajai spēlei! Mašīnmetējs ir fantastisks ierocis mazajam karavīram. Šajā rotaļlietā ir viss nepieciešamais, lai "nošautu ienaidnieku" un uzvarētu. Jautrība ar šāvēja palaišanas ierīci palīdz attīstīt roku un acu koordināciju kā daļu no aizraujošas spēles. Rokas darbs ar ieroci, jo īpaši magazīnas ievietošana, pozitīvi ietekmē pirkstu motoriku. Bērni var pārnest spēli uz reālo pasauli, stimulējot populāro datorspēli, kurā lielāko daļu laika viņi pavada Battle Royale režīmā. Viņi tiekas, plāno aktivitātes un noteikumus, kas ļauj viņiem veidot attiecības ar kolēģiem, kas pozitīvi ietekmē sociālo kompetenču attīstību, tostarp atbilstošas starppersonu komunikācijas veidošanos. Spēlējot kopā ar vienaudžiem, bērnam ir arī iespēja iemācīties vadīt komandu un apgūt prasmi uzvarēt un ciest sakāvi. Turklāt situācijās, kad starp bērniem rodas konflikti, kas jānovērš, viņi iemācās, kā atrisināt strīdus. Pieejamie 3 statiskie mērķi ļauj īstenot dažādas spēles variācijas. Jūs varat spēlēt, nosakot noteikumus tā, lai uzvar tas spēlētājs, kurš īsākā laikā gūst visvairāk punktu vai kurš gūst labākus rezultātus ar vismazāk munīcijas. Spilgtas krāsas atgādina ieročus populārajās datorspēlēs, padarot rotaļlietu pievilcīgu dažāda vecuma bērniem.

Izmēri: 28 x 18 x 5 cm;

Iepakojuma izmēri: 59 x 7 x 34 cm.

Produkta tonis vai dizaina detaļa var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Aprakstā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības. Izņēmuma gadījumos preču atlikums noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc pastāv iespēja, ka piegādes noteikumi var atšķirties no pasūtījuma veikšanas brīdī norādītajiem un/vai nespēsim izpildīt Jūsu pasūtījumu vai izpildīs tikai daļu no tā (šādos gadījumos Pircējs par to tiek nekavējoties informēts).

CE CE marķējums ir izstrādājuma ražotāja apliecinājums, ka prece atbilst uz to attiecināmo Eiropas Komisijas direktīvu prasībām.

Komentāri
Līdzīgi preces, JUMS VARĒTU PATIKT