Beleduc Rotaļlietas - Slāņveida Koka Mīklu "Traktors" (10144)

30,90€

Kāpēc iepirkties pie mums?

Labākās cenas garantija:
Mēs strādājam pa tiešo ar ražotājiem.
Mums nav veikalu, kuru uzturēšana ir ļoti dārga.
Mēs apkalpojām vairāk nekā 50 000 klientu
Iespēja apmaksāt pasūtījumu skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī

APRAKSTS

Uzmanību: šīs preces apraksts tika iztulkots izmantojot Google Translate, atvainojamies par iespējamām kļūdām.

Drīzumā visas kļūdas būs izlabotas. Pateicamies par Jūsu pacietību.

slāņu īpaša puzzle bērni izvieto savus datus ne tikai viens otru, bet par vienu virs otra (slāņu). Puzzle attēli tiek ievietoti slāņiem un tādējādi izskaidro dažādus procesus, kas notiek pasaulē un konsekvenci. Šie puzles attīsta konteksta izpratni un spēju saistīt un padarīt asociācijas. Izsmalcināta kārtains puzzle gabals atzīmēti ar numuriem, no otras puses, nekā attēlam.

mīklu piemērotu no 24 mēnešu vecuma

pieci slāņi puzzle spēle, kas sastāv no koka pamatni un mīklu 4 -. Slāņu

Mīklu Size: 290x140x18mm

Mīklu help izglītoti:

  • Ķermeņa apzināšanās. aizkustinošs un jūtas bērni mācās atpazīt un klasificēt virsmu un formas. Apzinoties muskuļu darbu un mērķa uzdevumiem palīdz attīstīt bērna mehānisko sistēmu. Tas arī veicina jūsu ķermeņa, higiēna, izpratni par uzturvērtību.

  • Valoda. par vidi, kas mudina runā, un nodarbojas ar pieaugušiem bērniem attīstīt savu valodu un paplašināt savu vārdu krājumu. Simboli, burti un skaitļi zināšanu -. Pamatu turpmākai attīstībai valodas un domas

  • radošums. dažādās izpausmes formās (glezniecības, un formēšanas, eksperimentu, spēles, un citiem līdzīgiem pasākumiem), bērni zina un saprot pasauli ap viņiem. Bērniem iegūt pirmo pieredzi un nozīmīgu personīgo patirimus.
  • .

    aprēķinu prasmes : Bērni spēlējas ar savu ierastās vides objekti pazīstamas iezīmes, piemēram, forma, svars, apjoms. Bērni gūt izpratni par atbalsta apjomu un skaitu, iepazinušies ar aprēķinu un ģeometrijas pamata saprast jēdzienus laika un telpas, viņi mācās klasificēt.

  • Dabas Zināšanas. Dzīvojamā un nedzīvo dabas novērojumiem, salīdzināšanu, stāstījumu un novērtēšanai bērniem iepazīties ar rudiments dabaszinātnēs (bioloģijā, fizikā, ķīmijā, tehnoloģijas). Ar jūtām un jautā "kāpēc" jautājumi bērni iepazītos ar tiem supačia vidi.

ES rotaļlietu drošības standartus saskaņā ar


ES rotaļlietu drošības standartus saskaņā ar ISO


EK atbilstības sertifikāts


Manual (EN)

Informācija
  • Preces kods: 46009
  • Ražotājs: Beleduc
  • Vecums: gadi: 2 +
Komentāri
Līdzīgi preces, JUMS VARĒTU PATIKT