Pārtikas Sildītājs Un Sterilizators Tommee Tippee KD51966

-12%
Pārtikas Sildītājs Un Sterilizators Tommee Tippee KD51966
Padidinti+
44,99€
50,99€
Ietaupiet: 6,00€

Kāpēc iepirkties pie mums?

Labākās cenas garantija:
Mēs strādājam pa tiešo ar ražotājiem.
Mums nav veikalu, kuru uzturēšana ir ļoti dārga.
Mēs apkalpojām vairāk nekā 50 000 klientu
Iespēja apmaksāt pasūtījumu skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī

APRAKSTS

Viegls un kompakts, viegli lietojams jaunais mikroviļņu sterilizators sterilizē 4 pudeles un visus to piederumus 4-8 minūtēs atkarībā no mikroviļņu krāsns jaudas. Papildu ērtībai piederumi pēc sterilizēšanas paliek sterili 24 stundas (ja vien šajā laikā netiek atvērts sterilizatora vāks).Kompakts, piemērots lietošanai mājās un ceļā; Piemērots dabai tuvākām pudelītēm; Ļoti viegli ievietot piederumus sterilizatorā; 1 x 150 ml Easi-vent pudelīte, 1 tīrs krūtsgalis, krūtsgalu izņemšanas knaiblītes komplektā; Nesatur bisfenolu A.

Produkta tonis vai dizaina detaļa var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Aprakstā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības. Izņēmuma gadījumos preču atlikums noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc pastāv iespēja, ka piegādes noteikumi var atšķirties no pasūtījuma veikšanas brīdī norādītajiem un/vai nespēsim izpildīt Jūsu pasūtījumu vai izpildīs tikai daļu no tā (šādos gadījumos Pircējs par to tiek nekavējoties informēts).

CE CE marķējums ir izstrādājuma ražotāja apliecinājums, ka prece atbilst uz to attiecināmo Eiropas Komisijas direktīvu prasībām.

Komentāri
Līdzīgi preces, JUMS VARĒTU PATIKT