Knupīšu Turētāji Un Trauciņi NUK KD92160

-26%
Knupīšu Turētāji Un Trauciņi NUK KD92160
Padidinti+
5,99€
7,99€
Ietaupiet: 2,00€
Nav noliktavā

Kāpēc iepirkties pie mums?

Labākās cenas garantija:
Mēs strādājam pa tiešo ar ražotājiem.
Mums nav veikalu, kuru uzturēšana ir ļoti dārga.
Mēs apkalpojām vairāk nekā 50 000 klientu
Iespēja apmaksāt pasūtījumu skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī

APRAKSTS

NUK krūtsgalda turētājs - tekstilmateriāla sloksne un plastmasas turētājs krūtsgalda piestiprināšanai pie mazuļa apģērba;Drošs klips, ērta piestiprināšana ar vienu roku pie mazuļa apģērba;Piemērots visiem NUK krūtsgalda piederumiem ar un bez skrāpja;Nepiestipriniet sloksni pie bieza apģērba (piem. ziemas apģērbu), lai izvairītos no aizdares izstiepšanas;Pirms pirmās un turpmākās lietošanas joslu mazgājiet ar ziepēm vai maigu NUK pudelīšu tīrīšanas līdzekli un siltu ūdeni un nosusiniet;Nevāriet, nesterilizējiet tvaikā vai mikroviļņu krāsnī, kā arī nemazgājiet trauku mazgājamā mašīnā, jo var tikt bojāti materiāli;Pirms katras lietošanas reizes pārbaudiet visu joslu. Nemēģiniet pagarināt krūtsgalda sloksni;Nepiestipriniet sloksni pie auklām, lentēm, mežģīnēm vai citām daļām, lai nepieļautu aizdusināšanu;Neatstājiet mazuli bez uzraudzības, kad uzliekat joslu;Neaizsieniet joslu, kad mazulis guļ savā gultiņā, gultā vai rotaļu stūrītī, lai izvairītos no traumām;Nelietojiet joslu rotaļlietas vai zobu riņķa vietā.

Produkta tonis vai dizaina detaļa var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Aprakstā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības. Izņēmuma gadījumos preču atlikums noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc pastāv iespēja, ka piegādes noteikumi var atšķirties no pasūtījuma veikšanas brīdī norādītajiem un/vai nespēsim izpildīt Jūsu pasūtījumu vai izpildīs tikai daļu no tā (šādos gadījumos Pircējs par to tiek nekavējoties informēts).

CE CE marķējums ir izstrādājuma ražotāja apliecinājums, ka prece atbilst uz to attiecināmo Eiropas Komisijas direktīvu prasībām.

Komentāri
Līdzīgi preces, JUMS VARĒTU PATIKT