Kartings S-Toys KD93038

-15%
Atlaide ir spēkā līdz:
2023-12-23
Bezmaksas piegāde:
Kartings S-Toys KD93038
Padidinti+
219,00€
255,00€
Ietaupiet: 36,00€
Šo preci piegādāsim bez maksas

Kāpēc iepirkties pie mums?

Labākās cenas garantija:
Mēs strādājam pa tiešo ar ražotājiem.
Mums nav veikalu, kuru uzturēšana ir ļoti dārga.
Mēs apkalpojām vairāk nekā 50 000 klientu
Iespēja apmaksāt pasūtījumu skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī

APRAKSTS

Šis ir augstākās kvalitātes transportlīdzeklis ar mūsdienīgu izskatu;Tas sagādās prieku ikvienam bērnam daudzus gadus;Ērts, regulējams sēdeklis;Sporta stūres rats un rokas bremze uz abiem aizmugurējiem riteņiem papildu drošībai;Maksimālā slodze līdz 50 kg;Iespēja braukt uz priekšu un atpakaļgaitā;Svars: 14,5 kg;Kopējais garums: 114 cm;Platums: 60 cm;Augstums līdz stūrei: 65 cm;Riteņa diametrs: 26 cm;Attālums starp sēdekli un pedāļiem: 22-42 cm, atkarībā no pedāļu novietojuma;Sēdekļa izmēri: 35 x 19 cm;Montāža jāveic pieaugušajam;Vienmēr braukt pieaugušo uzraudzībā. Nebrauciet pa sabiedriskajiem ceļiem (sabiedriskā satiksme) bīstamu vietu tuvumā, jo tas var izraisīt negadījumu;Lietojiet aizsardzības līdzekļus, piemēram, ķiveri;Bērniem vecumā no 5 līdz 12 gadiem.

Produkta tonis vai dizaina detaļa var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Aprakstā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības. Izņēmuma gadījumos preču atlikums noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc pastāv iespēja, ka piegādes noteikumi var atšķirties no pasūtījuma veikšanas brīdī norādītajiem un/vai nespēsim izpildīt Jūsu pasūtījumu vai izpildīs tikai daļu no tā (šādos gadījumos Pircējs par to tiek nekavējoties informēts).

CE CE marķējums ir izstrādājuma ražotāja apliecinājums, ka prece atbilst uz to attiecināmo Eiropas Komisijas direktīvu prasībām.

Komentāri
Līdzīgi preces, JUMS VARĒTU PATIKT