Beleduc Rotaļlietas - Xxl Koka Mīkla "Mana Diena” (11012)

51,50€

Kāpēc iepirkties pie mums?

Labākās cenas garantija:
Mēs strādājam pa tiešo ar ražotājiem.
Mums nav veikalu, kuru uzturēšana ir ļoti dārga.
Mēs apkalpojām vairāk nekā 50 000 klientu
Iespēja apmaksāt pasūtījumu skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī

APRAKSTS

Uzmanību: šīs preces apraksts tika iztulkots izmantojot Google Translate, atvainojamies par iespējamām kļūdām.

Drīzumā visas kļūdas būs izlabotas. Pateicamies par Jūsu pacietību.

Otra puzzle spēli! Beleduc izziņas puzles palīdzēt bērniem gūt, spēlējot dažādas zināšanas. Krāsains puzzle padrąsisns bērni stāsta par dažādām tēmām. Pēc tam, kad uzdot konkrētus jautājumus bērniem, lai mudinātu viņus runāt, runāt, un tā attīsta savas valodas un komunikācijas prasmes, paplašināt vārdu krājumu.

puzzle "Mana Diena", redzams viss bērna dienas un ierastās darbības, ka bērni ņem katru dienu. Puzzle palīdzēs bērniem saprast jēdzienu laiku un zināt stundas un pulkstenis.

Ja spēlē puzzle bērni varēs atpazīt daudzas kopīgas ikdienas darbības, kuras tie veic caur jūsu dienā. No šiem vārdiem attīstīt savu valodu un sociālās prasmes.

Pulkstenis uz galda vidū. Pulkstenis rāda laiku, kas parasti notiek attiecīgo darbību. Tagad uzdot bērniem organizēt attiecīgās daļas puzzle, kas liecina atsevišķas ikdienas aktivitātes. Pēc šī pieprasījuma atsevišķā mozaīkas (pamatojoties uz darbības) kopā. Tādā veidā, bērni sakārtot mīklu saskaņā ar attiecīgajiem ikdienas aktivitāšu secību.

Jaunākiem bērniem, mēs iesakām pulksteni, lai palīdzētu centru tikai tad, kad viss ir iederas puzzle. Tas palīdz bērniem pievienojiet atbilstošu dienas laikā ar tipisku dienā veiktajām darbībām laikā. Puzzle malas (ārējās un iekšējās), ir krāsas - tas būs vieglāk bērniem atklāt un organizēt savas vietas piemērotus puzzle daļas. Pulkstenis rāda laiku uz iekšējā mala puzzle var secīgi noteikta uz pulksteni centrā. Bērni iemācīsies spēlējot pulksteni.

Mīklu krāsainas malas skaidri parāda mainās fāzes dienas.

Puzzle palīdzēs bērniem saprast attiecīgo dienu tipisku ilguma darbības.

finierzāģis puzzle bērniem no 4 gadu vecuma.

48 koka gabalu puzzle, pulksteņa un plaukts viņu.

Mīklu izmērs: 480 mm.skersmuo biezums no 6mm .

Box izmērs: 300x210x100 mm .

Mīklu help izglītoti:

  • Sociālie kontakti. Sociālās saites ir pavisam mācību process. Bērni mācās par sabiedrībā nusigulėjusiomis uzvedības normām un noteikumiem, mācīties zināt sevi kā indivīdu, mācīties komunicēt ar citiem, un iemācīties pārvaldīt savu dažādas emocijas.

  • Valoda. par vidi, kas mudina runā, un nodarbojas ar pieaugušiem bērniem attīstīt savu valodu un paplašināt savu vārdu krājumu. Simboli, burti un skaitļi zināšanu -. Pamatu turpmākai attīstībai valodas un domas

  • .

    aprēķinu prasmes : Bērni spēlējas ar savu ierastās vides objekti pazīstamas iezīmes, piemēram, forma, svars, apjoms. Bērni gūt izpratni par atbalsta apjomu un skaitu, iepazinušies ar aprēķinu un ģeometrijas pamata saprast jēdzienus laika un telpas, viņi mācās klasificēt.

  • Ķermeņa apzināšanās. aizkustinošs un jūtas bērni mācās atpazīt un klasificēt virsmu un formas. Apzinoties muskuļu darbu un mērķa uzdevumiem palīdz attīstīt bērna mehānisko sistēmu. Tas arī veicina jūsu ķermeņa, higiēna, izpratni par uzturvērtību.

ES rotaļlietu drošības standartus saskaņā ar


ES rotaļlietu drošības standartus saskaņā ar AZO


EK atbilstības sertifikāts


Manual (EN)


Instruction (E) < / p>


Informācija
  • Preces kods: 46006
  • Ražotājs: Beleduc
  • Vecums: gadi: 4 +
Komentāri
Līdzīgi preces, JUMS VARĒTU PATIKT