Beleduc Rotaļlietas - Xxl Koka Mīkla "Planētas" (11020)

51,50€

Kāpēc iepirkties pie mums?

Labākās cenas garantija:
Mēs strādājam pa tiešo ar ražotājiem.
Mums nav veikalu, kuru uzturēšana ir ļoti dārga.
Mēs apkalpojām vairāk nekā 50 000 klientu
Iespēja apmaksāt pasūtījumu skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī

APRAKSTS

Uzmanību: šīs preces apraksts tika iztulkots izmantojot Google Translate, atvainojamies par iespējamām kļūdām.

Drīzumā visas kļūdas būs izlabotas. Pateicamies par Jūsu pacietību.

Otra puzzle spēli! Beleduc izziņas puzles palīdzēt bērniem gūt, spēlējot dažādas zināšanas. Krāsains puzzle padrąsisns bērni stāsta par dažādām tēmām. Pēc tam, kad uzdot konkrētus jautājumus bērniem, lai mudinātu viņus runāt, runāt, un tā attīsta savas valodas un komunikācijas prasmes, paplašināt vārdu krājumu.

Šīs puzles pateicoties bērniem iepazīstināti ar virpuļo ap saules PLAMET. Bērniem būs iespēja saņemt atbildes, piemēram: Ja Mars, kas padara kosmosa staciju telpā, kas ir komētas? Spēlējot puzzle bērni varēs pildīt savu "kosmosa misiju".

Šajā lieliska puzzle spēle aicinām jūs spēlēt jautri atklāt noslēpumus Saules sistēmas, un uzzināt vairāk par planētām, mēness un zvaigznēm.

puzzle bērniem no 4 gadu vecuma.

49 koka gabalu puzzle.

Mīklu izmērs: 480 mm.skersmuo biezums no 6mm .

Box izmērs: 300x210x100 mm .

Mīklu help izglītoti:

  • Sociālie kontakti. Sociālās saites ir pavisam mācību process. Bērni mācās par sabiedrībā nusigulėjusiomis uzvedības normām un noteikumiem, mācīties zināt sevi kā indivīdu, mācīties komunicēt ar citiem, un iemācīties pārvaldīt savu dažādas emocijas.

  • Valoda. par vidi, kas mudina runā, un nodarbojas ar pieaugušiem bērniem attīstīt savu valodu un paplašināt savu vārdu krājumu. Simboli, burti un skaitļi zināšanu -. Pamatu turpmākai attīstībai valodas un domas

  • Dabas Zināšanas. Dzīvojamā un nedzīvo dabas novērojumiem, salīdzināšanu, stāstījumu un novērtēšanai bērniem iepazīties ar rudiments dabaszinātnēs (bioloģijā, fizikā, ķīmijā, tehnoloģijas). Ar jūtām un jautā "kāpēc" jautājumi bērni iepazītos ar tiem supačia vidi.
  • Ķermeņa apzināšanās. aizkustinošs un jūtas bērni mācās atpazīt un klasificēt virsmu un formas. Apzinoties muskuļu darbu un mērķa uzdevumiem palīdz attīstīt bērna mehānisko sistēmu. Tas arī veicina jūsu ķermeņa, higiēna, izpratni par uzturvērtību.

ES rotaļlietu drošības standartus saskaņā ar


ES rotaļlietu drošuma standartiem, kas atbilst ISO


EK atbilstības sertifikāts


Manual (EN)

Informācija
  • Preces kods: 45934
  • Ražotājs: Beleduc
  • Vecums: gadi: 4 +
Komentāri
Līdzīgi preces, JUMS VARĒTU PATIKT