Beleduc Rotaļlietas - Xxl Koka Mīkla "4 Sezonas” (11011)

51,50€

Kāpēc iepirkties pie mums?

Labākās cenas garantija:
Mēs strādājam pa tiešo ar ražotājiem.
Mums nav veikalu, kuru uzturēšana ir ļoti dārga.
Mēs apkalpojām vairāk nekā 50 000 klientu
Iespēja apmaksāt pasūtījumu skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī

APRAKSTS

Uzmanību: šīs preces apraksts tika iztulkots izmantojot Google Translate, atvainojamies par iespējamām kļūdām.

Drīzumā visas kļūdas būs izlabotas. Pateicamies par Jūsu pacietību.

Otra puzzle spēli! Beleduc izziņas puzles palīdzēt bērniem gūt, spēlējot dažādas zināšanas. Krāsains puzzle padrąsisns bērni stāsta par dažādām tēmām. Pēc tam, kad uzdot konkrētus jautājumus bērniem, lai mudinātu viņus runāt, runāt, un tā attīsta savas valodas un komunikācijas prasmes, paplašināt vārdu krājumu.

Mīklu "4 Seasons" ar bērniem, spēlējot iepazinies ar regulāriem sezonu, ar dažādiem mēnešiem un to raksturīpašības un parastajiem pašreizējiem notikumiem un procesiem. Puzles palīdzēs bērniem būs iespēja saistīt iegūtās zināšanas, lai savu personīgo pieredzi.

Mēneši pulksteni uz galda vidū. Skaitļi par pulksteni stāsta mums mēnešus un to secības gadu. Tagad uzdot bērniem organizē mīklu pēc mēneša. Tad mēs varam lūgt ASKIRIA mēnešus apvienoti vienā gabalu puzzle puzzle atbilstoši secībai mēnešus gadā. Rezultāts būtu nemanāms puzzle ar četriem gadalaikiem. Jaunākiem bērniem ieteicams skatīties mīklu, lai palīdzētu centru tikai tad, kad pats puzzle tiks uzstādītas. Puzzle pulkstenis skaidri parāda, ka mēnesī tiek piešķirta, lai jebkurā gadalaikā. Piemēram,. Ziema prasisdeda decembris (12 mēneši), un beidzas februārī (2 mēneši).

Mēneši pulksteni mala, blakus bērnu skaitu atklāsiet korelē simboli, kas palīdzēs saprast, ko mēnesi, kas tas būtu. Pulkstenis sejas krāsu, kā arī bērni, kas palīdzēs noteikt pareizo laiku gadā (sezonas -šaltasis zilā krāsa, rozā - silta sezonas laikā).

finierzāģis puzzle bērniem no 4 gadu vecuma.

48 koka gabalu puzzle un skatīties mēnešus.

Mīklu izmērs: 480 mm.skersmuo biezums no 6mm .

Box izmērs: 300x210x100 mm .

Mīklu help izglītoti:

  • Sociālie kontakti. Sociālās saites ir pavisam mācību process. Bērni mācās par sabiedrībā nusigulėjusiomis uzvedības normām un noteikumiem, mācīties zināt sevi kā indivīdu, mācīties komunicēt ar citiem, un iemācīties pārvaldīt savu dažādas emocijas.

  • Valoda. par vidi, kas mudina runā, un nodarbojas ar pieaugušiem bērniem attīstīt savu valodu un paplašināt savu vārdu krājumu. Simboli, burti un skaitļi zināšanu -. Pamatu turpmākai attīstībai valodas un domas

  • Dabas Zināšanas. Dzīvojamā un nedzīvo dabas novērojumiem, salīdzināšanu, stāstījumu un novērtēšanai bērniem iepazīties ar rudiments dabaszinātnēs (bioloģijā, fizikā, ķīmijā, tehnoloģijas). Ar jūtām un jautā "kāpēc" jautājumi bērni iepazītos ar tiem supačia vidi.
  • Ķermeņa apzināšanās. aizkustinošs un jūtas bērni mācās atpazīt un klasificēt virsmu un formas. Apzinoties muskuļu darbu un mērķa uzdevumiem palīdz attīstīt bērna mehānisko sistēmu. Tas arī veicina jūsu ķermeņa, higiēna, izpratni par uzturvērtību.

ES rotaļlietu drošības standartus saskaņā ar


ES rotaļlietu drošības standartus saskaņā ar AZO


EK atbilstības sertifikāts


Manual (EN)


Instruction (E)


Informācija
  • Preces kods: 45875
  • Ražotājs: Beleduc
  • Vecums: gadi: 4 +
Komentāri
Līdzīgi preces, JUMS VARĒTU PATIKT