Elektromobīlis Bērniem buggy S-Toys KD93060

425,00€
495,00€
Ietaupiet: 70,00€
Šo preci piegādāsim bez maksas
Nav noliktavā

Kāpēc iepirkties pie mums?

Labākās cenas garantija:
Mēs strādājam pa tiešo ar ražotājiem.
Mums nav veikalu, kuru uzturēšana ir ļoti dārga.
Mēs apkalpojām vairāk nekā 50 000 klientu
Iespēja apmaksāt pasūtījumu skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī

APRAKSTS

Elektriskais transportlīdzeklis, ko darbina 2 x 120 W motori, noteikti patiks jaunajiem bezceļu entuziastiem;Darbina 12 V 10 Ah akumulators, kas ir šī transportlīdzekļa priekšrocība;Lieli mīksti EVA riteņi ērtai braukšanai un ērts polsterēts sēdeklis komfortablai braukšanai;Komfortu nodrošina ESW sistēma maigai iedarbināšanai un bremzēšanai;Lādētājs: 230 V 50 Hz 12 V DC 1000 MA;Atveramās durvis;Apgaismojums: LED gaismas priekšpusē, sprieguma displejs uz instrumentu paneļa;Skaņas efekti: transportlīdzekļa iedarbināšanas skaņas, USB, AUX ievade;Amortizatori aizmugurē;Transportlīdzekļa izmēri: garums aptuveni 117 cm, platums pie aizmugurējā riteņa aptuveni 1,5 cm, platums pie aizmugurējā riteņa aptuveni 1,5 cm;Izmēri: garums aptuveni 117 cm, platums pie aizmugurējā riteņa aptuveni 1,5 cm, platums pie aizmugurējā riteņa aptuveni 1,5 cm: 76 cm, augstums: apm. 103, augstums līdz stūres ratam: 60 cm, sēdekļa augstums: apm. 65 cm, durvju augstums: apm. 50 cm, attālums starp sēdekli un akseleratora pedāli: 64 cm, riteņi: 32 cm x 13 cm, klīrenss: apm. 16 cm;Transportlīdzekļa maksimālā kravnesība: 80 kg;Transportlīdzekļa svars: 23 kg;Iepakojuma izmēri: 109 cm x 62 cm x 48 cm;Svars ar iepakojumu: 28 kg;Ātrums un braukšanas ātrums: līdz 6 km/h;Transportlīdzeklis bremzē, kad kāja tiek noņemta no akseleratora pedāļa;Uzlādes laiks: 8-12 stundas;Braukšanas laiks: līdz 2 stundām braukšanas atkarībā no ārējiem apstākļiem un slodzes;Montāža jāveic pieaugušajam;Braukšana vienmēr jāveic pieaugušā uzraudzībā. Nebrauciet pa sabiedriskajiem ceļiem (sabiedriskā satiksme) bīstamu vietu tuvumā, jo tas var izraisīt negadījumu;Izmantojiet aizsardzības līdzekļus, piemēram, ķiveri;Paredzēts: bērniem vecumā no 3 līdz 8 gadiem.

Produkta tonis vai dizaina detaļa var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Aprakstā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības. Izņēmuma gadījumos preču atlikums noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc pastāv iespēja, ka piegādes noteikumi var atšķirties no pasūtījuma veikšanas brīdī norādītajiem un/vai nespēsim izpildīt Jūsu pasūtījumu vai izpildīs tikai daļu no tā (šādos gadījumos Pircējs par to tiek nekavējoties informēts).

CE CE marķējums ir izstrādājuma ražotāja apliecinājums, ka prece atbilst uz to attiecināmo Eiropas Komisijas direktīvu prasībām.

Informācija
 • Preces kods: 93060
 • Ražotājs: S-Toys
 • Krāsa: sarkans
 • Akumulatora ietilpība: 12V
 • Jauda: 2 x 120W
 • Vietu skaits: 1
 • Tālvadība ir
 • Maksimālā slodze, kg 80
 • Licence cits
 • Auto tips: buggy
 • Vecums: gadi: 3+
Komentāri
Līdzīgi preces, JUMS VARĒTU PATIKT