Elektromobīlis Bērniem kravas automobiļi S-Toys KD93010

439,00€
549,00€
Ietaupiet: 110,00€
Šo preci piegādāsim bez maksas

Kāpēc iepirkties pie mums?

Labākās cenas garantija:
Mēs strādājam pa tiešo ar ražotājiem.
Mums nav veikalu, kuru uzturēšana ir ļoti dārga.
Mēs apkalpojām vairāk nekā 50 000 klientu
Iespēja apmaksāt pasūtījumu skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī

APRAKSTS

Transportlīdzeklis, ko darbina jaudīgi 2 x 45 W motori, noteikti ieinteresēs jauno kravas automašīnu fanu;Lielie mīkstie EVA riteņi nodrošina ērtu braukšanu un ērts polsterēts sēdeklis - ērtu braucienu;Komfortu nodrošina ESW sistēma, kas nodrošina maigu iedarbināšanu un bremzēšanu;Transportlīdzeklis ir izgatavots no ļoti labas plastmasas;Barošanas avots: akumulators: 12v 7 Ah, AGM, telpa 10 Ah;lādētājs: 230V 50 Hz 12V DC 1000 MA;atveramas durvis;drošības jostas;apgaismojums: LED gaismas priekšā un aizmugurē;skaņas efekti: Transportlīdzekļa skaņas: iedarbināšanas skaņas, USB, AUX, Bluetooth;Amortizatori priekšā un aizmugurē;Transportlīdzekļa izmēri: garums ar piekabi: apm. 207 cm, piekabes garums: apm. 111 cm, platums ar riteņiem: apm. 74 cm, piekabes augstums apm: 41 cm, augstums līdz stūres ratam: 62 cm, durvju augstums: aptuveni 74 cm, sēdekļa izmērs: aptuveni 41 cm, attālums starp sēdekli un akseleratoru: 62 cm, riteņi: aptuveni 60 cm, riteņi: aptuveni 60 cm: 28 cm x 10 cm, klīrenss aptuveni 13 cm;Maksimālā transportlīdzekļa slodze: kravas automašīna: 30 kg, piekabe: 20 kg;Transportlīdzekļa svars: kravas automašīna: 25 kg, piekabe: 14 kg;Iepakojuma izmēri: kravas automašīna: 122 cm x 69 cm x 68 cm, piekabe: Iepakojuma svars: kravas automašīna: aptuveni 31 kg, piekabe: 16 kg;Ātrums līdz 6 km/h;Transportlīdzeklis apstājas, kad nolaižat kāju no akseleratora pedāļa;Uzlādes laiks: no 8 līdz 12 stundām;Braukšanas laiks: līdz 2 stundām braukšanas atkarībā no ārējiem apstākļiem un slodzes;Montāžu veic pieaugušais;Braukšanu vienmēr jāuzrauga pieaugušajam. Nebrauciet pa sabiedriskajiem ceļiem (sabiedriskā satiksme) bīstamu vietu tuvumā, jo tas var izraisīt negadījumu;Izmantojiet aizsardzības līdzekļus, piemēram, ķiveri;Paredzēts: bērniem vecumā no 3 līdz 6 gadiem.

Produkta tonis vai dizaina detaļa var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Aprakstā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības. Izņēmuma gadījumos preču atlikums noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc pastāv iespēja, ka piegādes noteikumi var atšķirties no pasūtījuma veikšanas brīdī norādītajiem un/vai nespēsim izpildīt Jūsu pasūtījumu vai izpildīs tikai daļu no tā (šādos gadījumos Pircējs par to tiek nekavējoties informēts).

CE CE marķējums ir izstrādājuma ražotāja apliecinājums, ka prece atbilst uz to attiecināmo Eiropas Komisijas direktīvu prasībām.

Informācija
 • Preces kods: 93010
 • Ražotājs: S-Toys
 • Krāsa: sarkans
 • Akumulatora ietilpība: 12V
 • Jauda: 2 x 45W
 • Vietu skaits: 1
 • Tālvadība ir
 • Maksimālā slodze, kg 50
 • Licence cits
 • Auto tips: kravas automobiļi
 • Vecums: gadi: 3+
Komentāri
Līdzīgi preces, JUMS VARĒTU PATIKT